الو باتری شیراز | الو باطری شیراز

الو باتری شعبه اصلی (الوباتری هیچ شعبه دیگری ندارد)

 

فروشگاه باطری آرزومند در شیراز 

الو باتری شیراز | امداد باطری شبانه روزی شیراز | فروش باطری در شیراز | تعویض باطری در محل | شماره الو باتری: ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ |  فروش باتری شبانه روزی | فروش باطری با گارانتی در شیراز | سفارش تلفنی باتری در شیراز | امداد باتری شیراز | تعویض باتری شیراز | قیمت انواع باتری در شیراز

الو باتری، اولین فروشگاه باتری در شیراز است که کلیه خدمات خود را به صورت آنلاین و تلفنی به شما عزیزان ارائه می‌کند. در هر کجای شیراز که باشید تنها یک تماس تلفنی با الو باتری شیراز فاصله دارید. الو باتری شیراز تمامی خدمات مربوط به امداد باتری در شیراز از جمله فروش باتری در شیراز، فروش باتری ایرانی در شیراز، فروش باتری خارجی در شیراز، امداد باطری شبانه روزی، تحویل باتری در محل، مشاوره درباره انتخاب باتری مناسب ماشین شما، تحویل باتری در محل در شیراز و ... را فقط با یک تماس به مشتریان خود ارائه می‌کند. فروشگاه الو باتری، معتبرترین فروشگاه باتری در شیراز است. به ما اعتماد کنید.

 

فروش باطری شیراز :۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

فروش باطری های انواع خودرو و اتومبیل ها در شیراز، فروش باتری در شیراز، الو باتری شیراز، باطری فروشی شیراز، باتری فروشی شیراز

فروش باطری در شیراز :

فروش انواع باطری ها در شیراز، فروش باتری شیراز، باتری ماشین شیراز، باتری فروشی سیار در شیراز

نمایندگی باتری در شیراز:

اگر شما صبح زمانی که میخواهید به محل کار بروید ، استارت بزنید و ماشین شما روشن نشود آیا زمانی دارید که بخواهید با تاکسی یا دوستان خود در شهر به دنبال باتری فروشی بگردید؟؟ اما این فرایند چقدر زمان می برد؟ شما به یک باطری جدید نیاز دارید، اما خودروی شما بدون باطری که کار نمیکند، پس شما به ناچار یا باید تاکسی بگیرید یا از دوستان و اشنایان خود بخواهید که به کمک شما بیایند و به شما کمک کنند تا خود را به یک نمایندگی باطری در شیراز برسانید. باتری ماشین مهم‌ترین قطعه در سیستم الکتریکی خودرو است. که وظیفه‌ی آن تامین، ذخیره و تقسیم انرژی الکتریکی مورد نیاز بخش‌های مختلف خودرو است. انتخاب باتری مناسب می‌تواند علاوه بر کاهش هزینه‌ها، سبب افزایش کارایی باتری و در نتیجه افزایش کارایی خودرو شود. در انتخاب باتری مناسب برای خودرو باید به مشخصات فنی خودرو مانند میزان آمپر مورد نیاز در سیستم الکتریکی خودرو، قدرت دینام برای شارژ باتری و فضای موجود برای قرارگیری باتری توجه شود. باتری ماشین با همکاری دینام نیروی لازم برای موتور را تولید می‌کند. باتری قلب ماشین است و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. اگر به دنبال نمایندگی باتری در شیراز هستید با شماره ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ تماس بگیرید.

امداد باطری شبانه روزی در شیراز 

فروش انواع باطری ها حتی به صورت شبانه روزی در تمام نقاط شیراز، فروش باتری شبانه روزی، باطری ماشین شبانه روزی، خرید باتری شبانه روزی در شیراز؛ همه این خدمات را می‌توانید در الوباتری شیراز بیابید. ما در بخش امداد باطری شبانه روزی در شیراز، علاوه بر این خدمات، در صورت از کار افتادن باطری خود می‌توانید از باطری به باطری سیار استفاده نمایید و بی دغدغه در هر نقطه از شهر با ما تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست باطری به باطری سیار در شیراز درخواست ثبت نمایید و این خدمت را دریافت نمایید.

انواع باطری های ایرانی و خارجی با گارانتی 

فروش انواع باطری با برندهای مختلف همراه با گارانتی، خرید باتری خارجی در شیراز، خرید باتری ایرانی در شیراز، باطری ایرانی در شیراز، فروش باطری ایرانی شیراز، فروش باطری خارجی شیراز، خرید باطری ایرانی در شیراز، خرید باطری خارجی در شیراز، باتری ایرانی با گارانتی در شیراز، باتری خارجی با گارانتی در شیراز

امداد باطری در شیراز: ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

باطری امداد در محل و در سطح کلانشهر شیراز، امداد باطری در شیراز، امداد باطری شبانه روزی در شیراز، امداد باتری تلفنی در شیراز، امداد باطری در شیراز، باطری امداد شیراز، باتری امداد شیراز

امداد باطری شیراز در تمامی لحظات در کنار شماست. اگر هر زمان از شبانه روز باطری اتومبیل شما دچار مشکل شد و یا به هر دلیلی قصد تعویض باطری شیراز داشتید، تنها کافی است با امداد باطری شیراز تماس بگیرید تا متخصصان ما خودشان را به شما برسانند، سیستم برق خودرو شما را عیب یابی کنند. در صورت بروز مشکل از باطری ماشین، امداد باطری شیراز ما باتری شما را در محل تعمیر یا تعویض خواهد کرد.

با استفاده از خدمات امداد باتری شیراز می‌توانید مزایای بسیاری دریافت کنید. برای مثال با استفاده از خدمات تعویض باتری شیراز، هزینه را درب منزل و یا در محل پرداخت نمایید؛ ارسال باتری به محل در شیراز رایگان می‌باشد؛ در تعویض باتری شیراز، تیم متخصص ما سال ها در این زمینه تجربه دارند و به راحتی و با صحیح ترین روش ممکن این خدمات را به شما ارائه خواهند کرد. زمانی که برای تعویض باطری در شیراز اختصاص خواهید داد، بسیار کمتر از روش های دیگر خواهد بود. تمام باطری های ما دارای گارانتی هستند و تنوع آن‌ها شما را شگفت زده خواهد کرد. متخصصان تعویض باطری ماشین در محل شیراز ما علاوه بر بررسی وضعیت باتری به عیب یابی و تعمیر دینام ماشین در محل شیراز هم خواهند پرداخت تا زیان های احتمالی به باتری شما را خنثی کنند. امداد باتری شیراز : ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

خدمات تعویض باطری در محل 

مجموعه الوباتری | الوباطری شیراز برای راحتی حال شما عزیزان خدمات تعویض باطری در محل شیراز را ارائه داده است. در این خدمت شما می‌توانید در صورت خرابی باطری ماشین خود در شیراز، با الوباتری تماس حاصل فرمایید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن از میان باتری های متنوع ما یک باطری را انتخاب نموده و سفارش دهید. الو باتری به صورت رایگان به تعویض باتری ماشین در محل شیراز خواهد پرداخت و شما مجاز هستید برای خدمت تعویض باتری شیراز، درب منزل یا در محل پرداخت نمایید. برای استفاده از خدمات تعویض باتری ماشین در محل شیراز با شماره ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ تماس حاصل کنید.

قیمت انواع باطری در شیراز

در فرایند خرید باطری شیراز، فاکتورهای متفاوتی مد نظر مشتریان عزیز است. اما یکی از فاکتورهای مهمی که تقریبا تمامی خریداران عزیز در نظر دارند، قیمت انواع باطری در شیراز است. بنابراین درصدد برآمدیم که به تمامی مشتریان و در تمامی تماس ها، بسته به نیاز مشتری، نوع ماشین او و ... قیمت روز باتری در شیراز را به او ارائه دهیم تا در نهایی‌سازی تصمیم خرید او تاثیرگذار باشد و افراد بتوانند بی دغدغه به دریافت قیمت انواع باطری در شیراز و خرید باتری در شیراز بپردازند. بنابراین الوباتری شیراز یکی از معتبرترین مراجع قیمت باطری اتومبیل در شیراز است و تلورانس و میزان افت یا افزایش قیمت در بازه پیش رو را هم می‌تواند در اختیار شما عزیزان بگذارد. برای اطلاع از قیمت انواع باتری در شیراز تنها کافی است با کارشناسان الوباتری با شماره ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ تماس بگیرید و از قیمت روز انواع باطری در شیراز مطلع شوید.

 

مکانیک سیار در شیراز

در الوباتری علاوه بر فروش باتری در شیراز، ارائه قیمت باتری تعاونی در شیراز و خدماتی مانند تعویض باطری در محل شیراز و یا ارائه قیمت انواع باطری در شیراز، قیمت روز باتری در شیراز، خدمات مربوط به مکانیک سیار در شیراز و همچنین تعمیرکار سیار در شیراز نیز ارائه می‌گردد. علاوه بر موارد نامبرده، تعمیرکار سیار در شیراز دارای خدمات متنوع تری نیز هست که بدون مراجعه به تعمیرگاه می‌توانید با او تماس بگیرید تا او تعمیرگاه سیار در شیراز خود را به محل موردنظر شما بیاورد و مشکل خودرو شما را برطرف سازد. خدمات این بخش عبارتند از:

برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز

برای مشاهده خدمات برق و سیم کشی ماشین در شیراز کلیک کنید. اگر شما هم به خدمات برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز نیاز دارید می‌توانید با شماره های الوباتری تماس بگیرد. به محض تماس شما، کارشناسان ما برای تعمیر برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز خود را به شما می‌رسانند.

سرویس برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز، یکی از بهترین سرویس های ارائه شده توسط الوباتری است. چرا که با استفاده از ای سرویس مزایای بسیار نسیب شما خواهد شد. برای مثال یکی از بهترین مزایای استفاده از سیستم برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز، شخصی سازی شده بودن سفارش شماست. در واقع دیگر نیازی نیست که شما بدون رزرو نوبت به یک مغازه یا باطری سازی مراجعه نمایید؛ زمان زیادی را منتظر بمانید؛ منتظر جوابگویی از سوی آن ها باشید؛ بین اعتماد کردن یا اعتماد نکردن به آن‌ها شک داشته باشید؛ و غیره. واقعیت این است که سرویس برق و سیم کشی ماشین در شیراز شما با یک تلفن، در کوتاه ترین زمان به متخصصان بسیار عالی دسترسی خواهید داشت؛ نیازی به جابجایی و صرف زمان برای یافتن مغازه مورد اعتماد نیست؛ نیازی به خرید لوازم جانبی از سوی شما نخواهد بود؛ و مزایای بسیار دیگری که عیب یابی برق و سیم کشی ماشین در شیراز را برای شما لذت بخش تر خواهد کرد.

از آنجا که عیب یابی برق و سیم کشی ماشین در شیراز به دلیل گستردگی سیستم سیم کشی ماشین یکی از تخصصی ترین و دشوارترین امور مربوط به ماشین است و برای بررسی برق و سیم کشی ماشین در شیراز نیاز به صرف وقت و هزینه بسیار است؛ و همینطور با توجه به اینکه سیم کشی و سیستم برق ماشین یکی از مهم تری اجزای خودرو است؛ بنابراین نباید تعللی در تعمیر برق و سیم کشی ماشین صورت گیرد و برای جلوگیری از این تعلل ما سرویس تعمیر برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تعمیر برق و سیم کشی ماشین در شیراز و سراسر ایران یکی از اصلی ترین بخش های تعمیرگاهی است؛ چرا که کلیه بخش های مهم و تاثیرگذار در روشن شدن، به کار افتادن و کنترل بخش های مختلف و حتی دزدگیری که در پایان استفاده از خودرو فعال خواهیم کرد با برق کار می‌کند. بنابراین برق و سیم کشی ماشین در شیراز به بسیاری از بخش های ماشین احاطه دارد و در صورت خرابی آن دیگر بخش های خودرو عملا بدون کاربرد خواهند بود. همچنین با توجه به این مسئله که در صورت خرابی سیستم برق خودرو، خودرو عملا از کار می‌افتد و امکان جابجایی آن وجود نخواهد داشت، اگر بتوان تعمیر برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز را در اختیار داشت، بهترین اتفاق ممکن رقم خواهد خورد. ما در الوباتری این خدمت را با بالاترین کمک به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

تعمیر برق و سیم کشی ماشین در شیراز، تعمیر سیم کشی ماشین در شیراز، تعمیر برق ماشین در شیراز، برق و سیم کشی ماشین در شیراز، برق ماشین در شیراز، سیم کشی ماشین در شیراز، سیم کشی ماشین در محل شیراز

تعمیر استارت ماشین در محل شیراز

ابتدا بهتر است بگوییم که استارت ماشین چه کاری انجام می‌دهد؟ به طور خلاصه این قطعه یک نوع موتور الکتریکی است که انرژی الکتریکی را تبدیل به انرژی مکانیکی می‌کند. وظیفه این قطعه هم در بیان ساده، روشن کردن موتور اتومبیل است. یعنی در حقیقت ما برق را از باتری اتومبیل به استارت می‌دهیم و استارت این برق را تبدیل به انرژی مکانیکی کرده و به محور موتور یا همان میل‌لنگ منتقل می‌کند. حرکت میل‌لنگ هم باعث می‌شود که یک سیکل احتراق در موتور صورت بگیرد و موتور روشن شود. اما اگر همین سیستم به ظاهر ساده درست کار نکند یا دچار خرابی شود اتومبیل شما به هیچ‌وجه به حرکت درنمی‌آید. مسائل استارت خودرو و دینام گاهی اوقات می‌توانند پیچیده باشند پس بهتر است از افراد با تجربه برای تعمیر آن کمک بخواهید. اگر با استارت خودرو خود مشکل دارید یک مکانیک سیار برای شناسایی دقیق مشکل پیدا کنید. تعمیر استارت ماشین در محل شیراز توسط مکانیک‌های با تجربه الوباتری در محل انجام می‌شود.

برای مشاهده خدمات تعمیر استارت ماشین در شیراز کلیک کنید. در صورت نیاز به خدمات مربوط به تعمیر استارت ماشین در محل شیراز، با شماره 09178540234 تماس بگیرید. با توجه به اینکه استارت یکی از حیاتی ترین اجزا برای راه اندازی ماشین است، کارشناسان ما به محض تماس شما و ثبت درخواست، نزدیک ترین تعمیرکار سیار شیراز را برای تعمیر استارت ماشین در محل شیراز به سوی شما خواهند فرستاد تا ماشین شما در فاز راه اندازی عیب یابی شود و مشکل آن به سرعت رفع شود.

استارت جرقه ی حرکت شما خواهد بود. بنابراین تا این استارت به درستی کار نکند، نمی‌توانید حرکت خود را آغاز نمایید! به هرکجا که باشد. بنابراین برای حرکت به استارت نیاز دارید و در صورت خرابی استارت باید به سرعت برای تعمیر استارت ماشین در محل شیراز اقدام نمایید. شاید بپرسید چرا تعمیر استارت ماشین در محل شیراز؟! پاسخ ما به شما این است که در صورت خرابی استارت، قطعا ماشین شما روشن نخواهد شد و یا با هر بار روشن کردن، بیشتر به دیگر اجزای آن صدمه وارد خواهد شد. بنابراین در صورت خرابی استارت بهترین راه حل جابجا نکردن ماشین و استفاده از خدمات تعمیر استارت ماشین در محل شیراز است. شما با استفاده از این سرویس می توانید بهترین تکنسین های تعمیر استارت ماشین در شیراز را در یک چشم به هم زدن در کنار خود داشته باشید. حالا تصور کنید که در صورت روشن نشدن ماشین بخواهید آن را تا محل و تعمیرگاه استارت و دینام ماشین در شیراز حمل کنید!

تعمیر دینام ماشین در محل شیراز

برای مشاهده خدمات تعمیر و تعویض دینام خودرو در محل شیراز کلیک کنید. در صورت خرابی دینام و نیاز به تعمیر دینام ماشین در محل شیراز، با کارشناسان الوباتری در تماس باشید. تکنسین های تعمیر دینام خودرو در محل شیراز الوباتری، بسیار متبحر و باتجربه هستند و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل دینام شما را حل خواهند کرد. 

یکی از اجزای سیستم برق خودرو، دینام است. دینام یا ژنراتور تولیدکننده برق است و وظیفه شارژ باتری خودرو را به عهده دارد اگر دینام خودرو شما خراب شود باطری ماشین در مدت کوتاهی تخلیه می‌شود. دینام ماشین به دو دسته‌ی دینام‌های ژنراتور و دینام‌های آلترناتور تقسیم می‌شوند. روش تامین و تولید برق در هر دو یکسان است؛ اما نکته ایی که این دو را از هم متمایز می‌کند این است که در آلترناتور میدان مغناطیسی به دور یک آرمیچر ثابت می‌چرخد اما در ژنراتور آرمیچر درون یک میدان مغناطیسی ثابت به چرخش در می‌آید. علل خرابی دینام ماشین متنوع است اما اگر دینام ماشین شما از کار افتاد یا آسیب دید برای تعمیر دینام ماشین در محل شیراز با الوباتری تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت مشکلات خودرو شما را برطرف کنند.

 

دینام یکی از اجزای سیستم برق خودرو است که با فعالیت آن باتری شارژ خواهد شد. در واقع دینام به طور غیرمستقیم سبب روشن ماندن خودرو شما خواهد شد. دینام ممکن است به علل مختلف خراب شود اما در صورت از کار افتادن خودرو نیاز است که تشخیص دهید که این خرابی از سوی دینام است یا باتری. چرا که معمولا نشانه خرابی این دو از کار افتادن و روشن نشدن خودرو است. با یک روش ساده تا رسیدن تعمیرکار سیار در شیراز می‌توانید دریابید که مشکل از کدام یک از این دو قطعه است اما تعمیر دینام ماشین در شیراز یکی از مواردی است که باید به دست متخصص سپرده شود وگرنه صدمات بسیار جدی تری را به ماشین شما خواهد رساند. به همین علت ما در الوباتری به ارائه سرویس تعمیر دینام ماشین در محل شیراز پرداختیم.

خرابی دینام اتفاقات بسیاری را به دنبال دارد. با خرابی دینام یا به کلی سیستم های برقی خودرو از کار می‌افتد و دیگر نمی‌توانید از وسایل برقی خودرو به درستی استفاده کنید و یا اینکه کل خودرو به طور کامل از کار می‌افتد و دیگر قادر به جابجایی ماشین نخواهید بود. در هر صورت باید به تعمیر دینام ماشین در شیراز بپردازید. در مواقعی که برای این تغییر امکان جابجایی و روشن کردن خودرو وجود نداشته باشد، باید از سرویس تعمیر دینام ماشین در محل شیراز استفاده نمایید.

تست و شارژ گاز کولر در محل شیراز

برای مشاهده خدمات تعمیر و شارژ گاز کولر در محل شیراز کلیک کنید. اگر گرمای هوا نیز شما را کلافه کرده و زمان رفتن به تعمیرگاه را ندارید، ما تعمیرگاه را برای شما می‌آوریم! برای تست و شارژ گاز کولر در محل شیراز با شماره 09178540234 تماس بگیرید. 

شارژ گاز کولر ماشین در شیراز به صورت  دوره ای نیست و  نمی‌توان زمان و موعد مقرری برای آن تعیین کنید. در واقع هر زمان که حس کنید کولر ماشین شما بی رمق است؛ به درستی خنک نمی کند؛ زمانی که کولر را روشن می‌کنید، ماشین فشار زیادی را تحمل می‌کند باید شارژ گاز کولر با دستگاه در شیراز را انجام دهید. با توجه به اینکه شارژ گاز کولر کاری تخصصی است و حتما باید توسط متخصصان و مجربان در این زمینه انجام گیرد پس این مسئله را حتما به یک کاربلد بسپارید. اما برای یافتن این متخصص دیگر نیاز نیست به دنبال تعمیرکار قابل اعتماد و متخصص بگردید. مجموعه الوباتری یکی از مجموعه های امدادی و تعمیرگاهی شیراز است که به ارائه خدمت تست و شارژ گاز کولر در محل شیراز می‌پردازد. تنها یک تلفن تا خنکای هوای فاصله دارید!

 

برای استفاده از هر یک از خدمات زیر کافی است با شماره الو باتری تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت متخصصان ما به آن رسیدگی نمایند.

برای دریافت خدمات مکانیک سیار در شیراز کافی است از طریق شماره 09178540234 با کارشناسان الوباتری در تماس باشید. به محض تماس با کارشناسان ما و ثبت درخواست، نزدیک ترین تعمیرکار سیار در شیراز را به سوی شما ارسال خواهند کرد.

شماره الو باتری : ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

  • دارای مجوز رسمی از اتحادیه باطری فروش
  • تحت نظارت امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی
  • تحت نظارت امداد خودرو شیراز مهر
  • ارسال در سریع ترین زمان ممکن
  • با کادری مجرب

 


شماره تماس : ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴
آدرس : شیراز ، بلوار امیرکبیر ،روبه روی بیمه ایران شعبه خسارت مجتمع تعمیرگاهی شیراز

 

 

 

 

 

در صورت داشتن سوال و یا نیاز به مشاوره
فرم زیر را پر کنید
نام و نام خانوادگی *  
تلفن همراه *  
کشور مورد نظر جهت اقامت *  
ما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
ما در کنار شما هستیم

فروش باتری شیراز، فروش باتری در شیراز، امداد باتری شبانه روزی شیراز، انواع باتری های ایرانی و خارجی با گارانتی، فروش انواع باطری با گارانتی در شیراز، باتری امداد شیراز، نمایندگی صبا باتری شیراز، باطری به باطری در محل شیراز، شارژ باطری در محل شیراز، خدمات امداد برق خودرو در محل شیراز، قیمت باتری تعاونی در شیرا، قیمت باتری تعاونی در شیراز، قیمت باطری اتومبیل در شیراز

برای اطلاع از قیمت باطری اتومبیل در شیراز با شماره ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ تماس بگیرید!

الو باتری با سال ها سابقه ی فعالیت در زمینه باتری فروشی آنلاین در شیراز، باتری فروشی اینترنتی در شیراز، باتری ارزان در شیراز، نمایندگی باتری در شیراز، باتری خوب در شیراز، بهترین باتری فروشی در شیراز، تعویض باتری در شیراز، فروش باتری در شیراز، ارسال باتری در شیراز، ارسال باتری در خیابان، خرید باطری خوب در شیراز

نمایندگی باطری در شیراز، نمایندگی شرکت صبا باطری در شیراز، صبا باتری شیراز، صبا باطری شیراز، نمایندگی شرکت نیروگستران خراسان، نمایندگی نیروگستران خراسان در شیراز، نمایندگی رسمی نیروگستران در شیراز، فروش انواع باطری اوربیتال، فروش انواع باطری شارک، فروش انواع باطری هگزا


شماره تماس : ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴
آدرس : امیرکبیر، روبه روی بیمه ایران شعبه خسارت مجتمع تعمیرگاهی شیراز

خدمات خرید، فروش، ارسال و تعویض باطری در محل در تمام نقاط شیراز از جمله معالی آباد، قصرالدشت، فرهنگ شهر، ستارخان، ملاصدرا، ابیوردی، ارم، زند، عفیف آباد، چمران، داریوش، شهرک گلستان، مطهری،صدرا

 شیشه گری، امیر کبیر، درکی، بازار وکیل، نارنجستان، آزادی، آرامگاه حافظ، سیلو،هجرت، حر، دروازه قرآن، باغ تخت، چنچنه، رودکی، 7 تیر، معدل، امام حسین،ارگ کریم خان، چوگیاه، خبرنگار، نمازی، خلیلی، بعثت، زرهی، کوی آزادی، تلخ داش، پاسداران، استقلال، فلاحی، آقایی،باهنر،باغ جنت،مخابرات،دانشگاه شیراز،دانش آموز،نیایش،خلبانان،جماران،میرزای شیرازی،احسان،رجایی،گلدشت معالی آباد، پزشکان، تاچارا، باغ صفا،حسابی،گلدشت حافظ،خاکشناسی، زرگری و ...

دارای مجوز رسمی از اتحادیه باطری فروش
تحت نظارت امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

خدمات ما :

باطری فروشی شبانه روزی ، نمایندگی فروش باطری در شیراز ، باطری فروشی شیراز ، امداد باطری ، امداد باتری ، امداد باطری شیراز ، الو باتری ، الو باطری ، نمایندگی باتری اوربیتال ، امداد خودرو شیراز ، امدادباطری ، امدادباتری ، باتری ، باطری ، فروش باتری ، فروشگاه باطری ، الوباتری ، الوباطری ، فروش باطری ، تعویض باتری در محل ، باطری فروشی

دفتر شیراز

۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

www.alobatrishiraz.ir

شیراز، بلوار امیر کبیر، روبه روی بیمه ایران

شعبه خسارت مجتمع تعمیرگاهی شیراز

(شبانه روزی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید