قیمت انواع باتری در شیراز | قیمت انواع باطری در شیراز

قیمت-انواع-باتری-در-شیراز

قیمت باتری تعاونی در شیراز:  ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ 

 

در فرایند خرید باطری شیراز، فاکتورهای مختلفی مد نظر مشتریان عزیز است. اما یکی از فاکتورهای مهمی که تقریبا تمامی خریداران عزیز در نظر دارند، قیمت انواع باطری در شیراز است. برای اطلاع از قیمت انواع باتری در شیراز تنها کافی است با کارشناسان الوباتری با شماره ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ تماس بگیرید و از قیمت روز باطری های مختلف در شیراز مطلع شوید و سپس با خیال راحت باتری مورد نظر خود را خریداری نمایید. الوباطری دارای خدمات ارسال باتری به سراسر شیراز نیز دارد. اگر در جایی هستید و باتری خودرو شما از کار افتاد بهتر است از خدمات امداد باطری شیراز کمک بگیرید و در اسرع وقت مشکل شما حل شود.

فاکتورهایی که برای خرید باتری باید به آن توجه کنید عبارتند از:

برند باتری: یکی از اساسی ترین مواردی است که باید هنگام خرید باتری به آن دقت کرد زیرا وقتی برند شناخته تری را خریداری میکنید خیالتان راحت تر است.

ابعاد باتری: فضایی که در داخل کاپوت برای باتری تعبیه شده است یک فضای محدود است و باید باتری که تهیه میکنید متناسب با ان باشد.

نوع باتری: باتری‌های موجود در بازار عموما به دو دسته اسیدی (تر یا غیر سیلدی) و اتمی (خشک یا سیلدی) تقسیم می‌شوند. این دوباتری تفاوت هایی با هم دارند و در فناوری ساخت با هم متفاوت هستند. باتری های اسیدی به نگهداری بیشتری نیاز دارند و طول عمر کمتری دارند. باتری های اسیدی به مرور تخلیه میشوند و از کار می افتند به همین دلیل می توان برآورد زمان کرد که چه موقع باتری ماشین تخلیه می شود. از دیگر برتری های باتری های اسیدی قیمت پاینن تر بودن آن است اما قدرتی که باتری های اتمی به ماشین میدهند با باتری های اسیدی قابل مقایسه نیست.

تاریخ تولید باتری: تاریخ تولید باتری ماشین مهم است زیرا هر چه از تاریخ باتری گذشته باشد قوت باتری کمتر است و مدت کمتری عمر میکند.

آمپر باتری: آمپر باتری در واقع همان توان باتری شماست. باتری های خودرو از 40 آمپر تا 200 آمپر است. اما فکر نکنید هر چقدر آمپر بالا باشد برای شما بهتر است. آمپر باتری در قدم اول باید با دینام و در قدم دوم با سطح استفاده و مصرف شما متناسب باشد. اگر آمپر باتری بیشتر از قدرت دینام باشد، باتری زودتر از کار خواهد افتاد.

گارانتی باتری: هنگام خرید باتری باید به گارانتی باتری و پلمپ بودن آن توجه داشت.

برای اطلاع از قیمت باتری تعاونی در شیراز کافی است با مشاوران ما در بخش اعلام قیمت انواع باتری در شیراز تماس بگیرید؛ باتری مورد نظر خود را اعلام نمایید و قیمت روز انواع باتری در شیراز را دریافت کنید. حتی اگر نمیدانید کدامین باتری مناسب خودرو شماست تنها کافی است به مشاوران ما اعلام نمایید تا مناسب ترین باطری برای مدل خودرو شما را اعلام نمایند و در نهایت استعلام قیمت روز باتری در شیراز را از آن‌ها دریافت کنید.

 

قیمت باتری نیروگستران در شیراز ، قیمت باتری اوربیتال در شیراز ، قیمت باتری شارک در شیراز ، قیمت صبا باطری در شیراز  ، قیمت باتری هگزا در شیراز

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

دارای مجوز رسمی از اتحادیه باطری فروش
تحت نظارت امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

خدمات ما :

باطری فروشی شبانه روزی ، نمایندگی فروش باطری در شیراز ، باطری فروشی شیراز ، امداد باطری ، امداد باتری ، امداد باطری شیراز ، الو باتری ، الو باطری ، نمایندگی باتری اوربیتال ، امداد خودرو شیراز ، امدادباطری ، امدادباتری ، باتری ، باطری ، فروش باتری ، فروشگاه باطری ، الوباتری ، الوباطری ، فروش باطری ، تعویض باتری در محل ، باطری فروشی

دفتر شیراز

۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

www.alobatrishiraz.ir

شیراز، بلوار امیرکبیر، خیابان توانیر، روبروی درب ترمینال

(شبانه روزی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید