مکانیکی سیار شیراز

مکانیک-سیار-در-شیراز

 

با توجه به بالا بودن آمار سرویس مکانیک سیار در شیراز، سعی کردیم که مجموعه ایی از حرفه ایی ترین افراد در زمینه عیب یابی خودرو در محل فراهم آوریم تا از دغدغه ی شما عزیزان بکاهیم.

شماره مکانیک سیار در شیراز

۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

در الوباتری علاوه بر فروش باتری در شیراز، ارائه قیمت باتری تعاونی در شیراز و خدماتی مانند تعویض باطری در محل شیراز و یا ارائه قیمت انواع باطری در شیراز، قیمت روز باتری در شیراز، خدمات مربوط به مکانیک سیار در شیراز و همچنین تعمیرکار سیار در شیراز نیز ارائه می‌گردد. علاوه بر موارد نامبرده، تعمیرکار سیار در شیراز دارای خدمات متنوع تری نیز هست که بدون مراجعه به تعمیرگاه می‌توانید با او تماس بگیرید تا او تعمیرگاه سیار در شیراز خود را به محل موردنظر شما بیاورد و مشکل خودرو شما را برطرف سازد.

برق و سیم کشی ماشین در محل

الوباتری شیراز، متخصص تعمیر برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز نیز هست. اگر ماشین شما روشن نمی‌شود؛ باتری شما مرده است؛ دینام شما خراب است؛ شمع شما خراب است؛ و یا هر مشکل دیگری در سیستم برق و سیم کشی دارد تنها کافی است برای تعمیر برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما در اسرع وقت خود را به شما برسانند.

متخصصان برق و سیم کشی ماشین در شیراز ما به طور کامل تمامی موارد مربوط به برق و سیم کشی خودرو از جمله باتری، دینام، شمع، کامپیوتر، سنسورها و ... را بررسی کرده و عیب یابی می‌کنند و در نهایت مشکل مربوط به برق و سیم کشی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل می‌کنند.

 

تعمیر-برق-و-سیم-کشی-ماشین-در-محل-شیراز

 

تعمیر برق و سیم کشی ماشین در محل

بعضی از نشانه‌های خرابی برق و سیم کشی ماشین عبارتند از: از کار افتادن موتور، چراغ‌ها، سیستم‌های سوتی ماشین، افت نور چراغ‌خا، روشن شدن چراغ هشدار کیلومترشمار، نشتی اسیدی باتری و ... اگر هر یک از نشانه‌های گفته شده را در ماشین خود مشاهده کردید، تنها کافی است با تعمیر برق و سیم کشی ماشین در محل الو باتری تماس بگیرید تا در اسرع وقت متخصصان ما خدمات مورد نظر شما را ارائه کنند.

برق و سیمکشی سیار ماشین

با استفاده از سرویس برق و سیمکشی ماشین در محل شیراز دیگر نیازی نیست محل استقرار خود را ترک کنید و به دربه‌در به دنبال جایی برای عیب یابی و تعمیر برق و سیمکشی در شیراز باشید. برای استفاده از این سیستم کافی است با شماره الوباتری تماس بگیرید؛ جزئیات مشکل ایجاد شده، موقعیت مکانی خود، زمان قابل اختصاص به عیب یابی و تعمیر و ... را مطرح نمایید و از ما تعمیر برق و سیم کشی ماشین در شیراز را بخواهید.

 

تعمیر استارت ماشین در محل

استارت خودرو کاراکتر کلیدی روشن شدن موتور اتومبیل است بنابراین اگر این رکن اصلی به مشکل بخورد، کل ماشین شما مختل خواهد شد. استارت نخوردن ماشین می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این دلایل عبارتند از خرابی استارت و اتصالات آن، خرابی سیم کشی استارت، خرابی سوئیچ، جام یا قفل شدن موتور، خراب شدن گیربکس و ... . اگر هر یک از مشکلات ذکر شده را دارید و یا در نهایت استارت شما کار نمی‌کند و یا قادر به روشن کردن و به کار انداختن ماشین شما نیست، به استفاده از سرویس تعمیر استارت ماشین در محل شیراز نیاز دارید.

 

تعمیر-استارت-در-محل-شیراز

 

تعمیر استارت خودرو در محل

در صورتی که هر یک از مشکلات بالا برای شما رخ داده باشد، استارت شما نیاز به عیب یابی و تعمیر دارد. مجموعه الوباتری شیراز با بهره‌مندی از مکانیک های حرفه ای و متخصص آماده تعمیر استارت ماشین در محل شیراز است. تنها کافی است برای استفاده از خدمت عیب یابی و تعمیر استارت خودرو در محل تنها کافی است با شماره ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ تماس بگیرید.

تعمیر استارت در شیراز

با توجه به روشن نشدن ماشین در صورت خرابی استارت، برای تعمیر استارت ماشین در شیراز نیاز است که خود را به یک تعمیرگاه معتبر استارت و دینام در شیراز برسانید و یا ماشین خود را تا نزدیک ترین تعمیرگاه استارت در شیراز حمل کنید. اما با استفاده از سرویس تعمیر استارت ماشین در شیراز می‌توانید با یک تماس در کوتاه ترین زمان یک تعمیرکار سیار حرفه ای را در کنار خود داشته باشید.

 

تعمیر دینام ماشین در محل

دیگر نگران تعمیر دینام خودرو خود نباشید. تیم الوباتری شیراز، با ارائه خدمت جدید تعمیر دینام خودرو در محل شیراز در سرتاسر شهر شیراز به صورت شبانه روزی، خیال شما را آسوده کرده است. برای ارتباط با متخصصان ما در بخش تعمیر حرفه ای دینام خودرو در محل تنها کافی است با شماره ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیر-دینام-در-محل-شیراز

 

دینام خودرو یکی از بخش های کلیدی ماشین است که وظیفه شارژ باطری است. اگر دینام مشکل داشته باشد، باطری شارژ نمی‌شود و به آن صدمه وارد می‌شود و در نهایت مجبور به تعویض باطری در محل در شیراز می‌شوید. برای تعمیر و تعویض دینام خودرو در محل تنها کافی است با الوباطری شیراز با شماره ۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ در تماس باشید.

علائم خرابی دینام چیست؟

خراب شدن دینام علائم بسیار ی دارد. برخی از این علائم عبارتند از روشن شدن چراغ چک یا هشدار ماشین، کم نور شدن چراغ های ماشین، روشن نشدن ضبط ماشین، کار نکردن سیستم تهویه ماشین، کار نکردن بالابر شیشه ماشین و غیره. اگر هر یک از علائم زیر را در ماشین خود دیدید تنها کافی است تعمیر دینام ماشین در شیراز با الوباتری تماس بگیرید و از رسیدگی فوری ما مطمئن باشید.

 

تست و شارژ گاز کولر در محل

تصور کنید در روزهای گرم تابستان از گرمای کلافه کننده فرار کرده تا به کولر ماشین و فضای خنک ماشین پناه ببرید؛ اما آنجاست که متوجه می‌شوید کولر ماشینتان کار نمی‌کند! این ناخوشایندترین احساس روزهای تابستان است. برای روبرو نشدن با این معضل نیاز است به تست و شارژ گاز کولر در محل پناه ببرید. برای فرار از گرمای ناخوشایند روکش چرم صندلی ها، سگک داغ کمربند خودرو، فرمان سوزان و دنده داغ کافی است از سرویس تست و شارژ گاز کولر در محل شیراز الوباتری استفاده کنید. با استفاده از این سرویس الوباتری شیراز دیگر نیازی نیست برای مراجعه به نمایندگی ماشین خود و یا پیدا کردن تعمیرکار سیار شیراز که مورد اعتماد باشد زمان بگذارید و تنها کافی است تلفن را بردارید و با الوباتری شیراز تماس بگیرید و درخواست سرویس تست و شارژ گاز کولر ماشین در محل شیراز را داشته باشید.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

دارای مجوز رسمی از اتحادیه باطری فروش
تحت نظارت امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

خدمات ما :

باطری فروشی شبانه روزی ، نمایندگی فروش باطری در شیراز ، باطری فروشی شیراز ، امداد باطری ، امداد باتری ، امداد باطری شیراز ، الو باتری ، الو باطری ، نمایندگی باتری اوربیتال ، امداد خودرو شیراز ، امدادباطری ، امدادباتری ، باتری ، باطری ، فروش باتری ، فروشگاه باطری ، الوباتری ، الوباطری ، فروش باطری ، تعویض باتری در محل ، باطری فروشی

دفتر شیراز

۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

www.alobatrishiraz.ir

شیراز، بلوار امیرکبیر، خیابان توانیر، روبروی درب ترمینال

(شبانه روزی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید