باطری داغی چیست؟

 

 

اگر با قطعات خودرو مخصوصا باتری آشنایی داشته باشد، حتما می دانید باطری داغی چیست. امروزه همگان برای حفظ محیط زیست و سلامتی انسان، حیوان، گیاه و ... تلاش می کنند. به این منظور همه سعی می کنند تمام اشیا و لوازم را بازیافت کنند. باتری نیز یکی از قطعات خودرو است که هنگام خرابی و از کار افتادن می توان آن را بازیافت کرد و دوباره مورد استفاده قرار داد. در واقع باتری که دیگر مورد استفاده نیست و از آن برای بازیافت استفاده می کنند، به باطری داغی یا باطری فرسوده معروف است. در این مقاله از وبسایت الو باتری شیراز، مرکز خرید، فروش، ارسال و تعویض باتری شیراز، بیش تر با باتری داغی آشنا می شویم.

 

باطری داغی چیست؟

 

آیا باطری داغی را می توان فروخت؟

سوالی که اینجا پیش می آید این است که آیا با خراب و فرسوده شدن باتری می توان آن را فروخت؟ بله! همانطور که گفتیم باطری داغی یک قطعه ی قابل بازیافت است و شما می توانید هنگامی که اقدام به خرید باتری نو برای خودروی خود می کنید، آن را به فروشنده بدهید. در واقع فروشنده های باتری خودرو، باطری داغی را خریداری می کنند.

 

آیا تحویل باطری داغی در قیمت خرید باتری نو تاثیر دارد؟

بدون شک بله. اگر شما داغی باطری را داشته باشید و هنگام خرید باتری نو آن را به فروشنده تحویل دهید، هزینه ی بسیار کمتری برای باطری نو می پردازید. چرا که فروشنده نیز آن را به کارخانه می فروشد و هزینه ی باتری نو را که از شما کم کرده، به این وسیله جبران می کند. اگر باطری داغی را تحویل دهید حدودا یک سوم از قیمت باطری نو برای شما کم می شود.

 

بازیافت باطری داغی چگونه است؟

دور انداختن باطری اسقاطی اتومبیل کاری خطرناک است، چرا که دارای موادی سمی می باشد که برای محیط زیست ضرر دارد. پس حتما برای بازیافت آن اقدام کنید. بازیافت باطری های فرسوده به این صورت است که با استفاده از چکش آن ها را به شکل تکه های کوچک در می آورند. سپس این قطعات کوچک را دورن خمره هایی قرار می دهند. در این خمره ها، سرب و مواد سنگین پایین و مواد پلاستیکی بالا می ماند. در آخر نیز این دو ماده را به طور جداگانه وارد چرخه ی بازیافت در صنایع مختلف می کنند.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

دارای مجوز رسمی از اتحادیه باطری فروش
تحت نظارت امداد خودرو کانون جهانگردی و اتوموبیلرانی

خدمات ما :

باطری فروشی شبانه روزی ، نمایندگی فروش باطری در شیراز ، باطری فروشی شیراز ، امداد باطری ، امداد باتری ، امداد باطری شیراز ، الو باتری ، الو باطری ، نمایندگی باتری اوربیتال ، امداد خودرو شیراز ، امدادباطری ، امدادباتری ، باتری ، باطری ، فروش باتری ، فروشگاه باطری ، الوباتری ، الوباطری ، فروش باطری ، تعویض باتری در محل ، باطری فروشی

دفتر شیراز

۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴

www.alobatrishiraz.ir

شیراز، بلوار امیر کبیر، نبش خیابان فاخته 2

(شبانه روزی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید